Modlitwa o nowych pijarów

Jeżeli przemawiają do Ciebie słowa Jezusa: "proście Pana żniwa...", to zapraszamy do wspólnego działania: dołącz do modlitwy o nowe powołania do Zakonu Pijarów i raz w tygodniu poświęć chwilę swojego czasu na modlitwę.


PijarPlus - o co chodzi?

Oczywiście chodzi o modlitwę. Wierzymy, że takich będziemy mieć pijarów - kapłanów i braci zakonnych - jakich sobie wymodlimy. Dzięki modlitwie podejmowanej w różnych zakątkach naszej Ojczyzny i o różnych porach przez siedem dni w tygodniu Pan łaskawie spojrzy na Zakon Pijarów i pośle do pracy z dziećmi i młodzieżą nowych braci.


Jak dołączyć do modlitwy? Trzy kroki przed Tobą.


Zarejestruj się na PijarPlus

Zapraszamy Cię! Dołącz do wspólnoty ludzi modlących się o nowe powołania. Wejdź na stronę PijarPlus.pl i wypełnij formularz, załóż swój profil na stronie naszej wirtualnej wspólnoty.


Wybierz swój termin modlitwy

Decydując się na duchowe wsparcie młodych ludzi rozeznających powołanie wybierasz sobie dzień, godzinę i okres w jakim będziesz podejmował regularną modlitwę. Miesiąc, trzy miesiące, pół roku czy rok, a może jeszcze dłużej...


Wymódl sobie Pijara!

Bądź wierny modlitwie. Nie przestawaj. Jesteś wsparciem dla wielu młodych, którzy stoją na rozdrożach życiowych dróg. Inspiracji możesz szukać w naszym MODLITEWNIKU.
 

Zobacz, gdzie się modlimy!


wróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 3057 razy
Opublikowano przez: Tomasz
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone