Zaproszenia i apele


Opublikowano: 20 Września 2016

Nazywam się Dorota, mam 34 lata. Od dziecka choruję na ciężką chorobę Dystrofia mięśniowa. Należę do fundacji Pomocy Chorym na Zanik mięśni  i do fundacji siepomaga.  Pilnie zbieram pieniądze na  przeszczepy komórkami macierzystymi. Niestety nie ma zbyt wiele czasu, a termin przeszczepów się zbliża.

więcej
Opublikowano: 17 Kwietnia 2014

Zamiast wyrzeczeń – wyzwanie, zamiast postu – postanowienia. Właśnie u progu Wielkiego Postu coraz więcej katolików postanawia wyjść zarówno poza konwencję jak i poza mury kościoła i podjąć niemałe wyzwanie, jakim jest przejście Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

więcej
Opublikowano: 17 Kwietnia 2014

Biskup Grzegorz Ryś, Sekretariat do Spraw Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej i Diakonia Modlitwy Wstawienniczej zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa oraz ludzi dobrej woli na wspólną modlitwę w intencji ofiar tajfunu na Filipinach. W listopadzie 2013 r. kraj ten został dotknięty i zdewastowany w listopadzie 2013 r., przez największy w historii tajfun. Skala tragedii jest ogromna.

więcej
Opublikowano: 17 Kwietnia 2014

Witajcie! Nasza redakcja "Niedzieli" w Częstochowie przygotowała cykl warsztatów dla rodziców i wychowawców dotyczących współczesnych zagrożeń medialnych wobec dzieci. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w auli "Niedzieli" w Częstochowie. Prawie dwa lata temu w Krakowie organizowaliśmy podobną konferencję, którą prowadziła właśnie p. Małgorzata Więczkowska. Zainteresowanie...

więcej

pierwszy (1-4) ostatni
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone